Proresult

post@proresult.no Proresult AS • Hafstadvegen 21 • 6800 Førde Følg oss på Facebook 57 82 00 06 proresult.no Ta kontakt dersom du lurer på noe, eller om du vil prøve våre løsninger. Fri support på telefon og e-post Rein Design • Foto: David Zadig Robert Burak systemutvikler robert@proresult.no 469 81 256 Bjørn Erik Kringstad daglig leder bjorn@proresult.no 469 81 257 Gro Eikebø Stang markedskoordinator gro@proresult.no 469 81 253 Rolf Strømmen markedssjef rolf@proresult.no 469 81 250 Gabriel Alfarrustad systemutvikler gabriel@proresult.no 469 81 255 Andreas Haug utviklingssjef andreas@proresult.no 469 81 251 Jostein Stuhaug senior systemutvikler jostein@proresult.no 469 81 252 Roar Markussen senior bedriftsrådgiver roar@proresult.no 469 81 258 Adrian Wiik systemutvikler adrian@proresult.no 979 93 477 Paul Mikalsen bedriftsrådgiver paul@proresult.no 979 93 470

RkJQdWJsaXNoZXIy MzUxOTk=